2009.gadā Gentle Day USA Ltd ar Eiropas kompāniju AAAA Europe Distribution Eiropas tirgum piedāvā jaunu zīmolu Gentle Day®. Tajā pašā gadā Lietuvas un Latvijas tirgū ieviesa Gentle Day ® higiēniskās paketes ar anjonu joslu. Sākot no augstākās kvalitātes higiēniskām paketēm ar anjonu joslu, pastāvīgi tiek paplašināts produktu klāsts, sadarbojoties ar uzticamām rūpnīcām Ķīnā un Eiropā. Visi Gentle Day ® produkti tiek izstrādāti un ražoti, rūpīgi izvēloties materiālus, atkarībā no to kvalitātes un lietderības cilvēka organismam. Pārpildītajā higiēnas produktu piedāvājumā, Gentle Day ® piedāvā inovāciju un patiesas rūpes par sieviešu veselību.Gentle Day® higiēniskās paketes tiek ražotas JiaJian rūpnīcā, kura atrodas Ķīnā Nacionālajā veselības tehnoloģiju parkā. Tas ir vienīgais valsts līmeņa veselības nozares parks valstī, kas veic zinātniskos pētījumus tradicionālās medicīnas, farmācijas, veselīgas pārtikas, fizioterapijas un attīrīšanas iekārtu jomā, ieviešot jaunas tehnoloģijas.
Rūpnīcā ir uzstādītas vismodernākās tehnoloģijas un specializējas higiēnisko pakešu ar FAR-IR un anjonu attīstībā un ražošanā.


Rūpnīca ir nodrošināta ar starptautiskajiem standartiem:
ISO 9001:2008 Kvalitātes vadības sistēmas standartu. Tas nepieciešams, lai nodrošinātu produktu un pakalpojumu kvalitāti.
ISO 14001:2004 Vides pārvaldības sistēmas standarts. Galvenais mērķis šim standartam - veicināt vides aizsardzību un piesārņojuma novēršanu.
Produkti tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, ievērojot stingrus valsts veselības aizsardzības standartus GB15979-2002.
2003.g. Gentle Day ® radījuši jaunas paaudzes higiēniskās paketes ar FAR-IR anjonu joslu. 2005.g. tika piešķirts izgudrojuma patents (patenta numurs: 200510076755 norādīts uz iepakojuma).
2011.g. Gentle Day ® iegūst ekoloģisko sertifikātu Oeko-Tex 100®.


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.