• Sievietes ķermenis ne tikai mēnešreižu laikā ir īpaši neaizsargāts pret stresu un noteiktiem funkcionāliem traucējumiem, bet arī ikdienā. Pareiza higiēna palīdz novērst dzimumorgānu infekcijas un sniedz patīkamu komforta sajūtu. Mūsdienu zinātne, izmantojot dabas resursus, rada jaunas higiēnas preces sievietēm, labvēlīgi ietekmējot sieviešu veselību menešreižu laikā un ikdienā.

  Izmantojot vismodernākās tehnoloģijas Gentle Day® paketēs un ieliktnīšos dzeltenajā joslā tiek izmantots turmalīna kristāls, kam ir unikālas īpašības. Tas spēj radīt daudz infrasarkano (IS) staru un anjonu. Anjonu joslas dēļ šīs paketes ieguvušas patentu (patenta numurs: 200510076755). Šī tehnoloģija ir nākusi no Ķīnas un Japānas, kur produkti ar tālo IR un anjonu ir ļoti populāri un labi atzīti.

   

   

  Kas ir turmalīns?


  Turmalīns - videi draudzīgs minerālis, kas ārējo spēku vai siltuma ietekmē spēj izstarot daudz infrasarkano (IS) staru un negatīvos jonus (anjonus), radot elektromagnētisko lauku un izstarojot retus mikroelementus. Turmalīns pilda dažādas funkcijas, būtiski uzlabojot cilvēka veselību un dzīves kvalitāti. Šis minerāls pazīstams arī kā elektriskais akmens - tiek iegūts galvenokārt Brazīlijā, Ķīnā un Izraēlā. Tika novērots, ka Brazīlijas Turmalīna kalnračiem veselības stāvoklis bija ievērojami labāks nekā citiem kalnračiem.


  Akmens nosaukums “Turmalīns” ir cēlies no singāļu valodas vārda „Turmali”, kas nozīmē – daudzkrāsains maģisks akmens. Senie cilvēki izmantoja tā spēju piesaistīt putekļus. Tas liecina, ka turmalīna pjezoelektrsikās īpašības interesējušas cilvēkus jau izsenis.
  Šī akmens noslēpumainās īpašības atklāja zinātnieki Pjērs un Marija Kirī 1880.gadā. Pateicoties turmalīna kristāliem, turmalīna pozitīvo jonu pols patvaļīgi mainās uz negatīviem joniem. Uz tā rēķina veidojas pastāvīgs elektriskais lādiņš 0,06 mA. Mūsu ķermenī ir tāds pats elektriskā lādiņa daudzums. Negatīvie joni darbojas mūžīgi, pozitīvi ietekmējot cilvēka organismu, stiprinot imunitāti, atjaunojot nervu sistēmas darbību. Turmalīna akmens izstaro arī infrasarkanos starus, kas izdala enerģiju, no kuras sasilst ķermenis, aktivizējas ūdens molekulas, uzlabojas asinsrite. Negatīvo jonu un infrasarkano staru efekts noved pie tā, ka organisms kļūst stiprāks.


  Kāda ietekme ir tālajiem infrasarkanajiem stariem?


  Tālie infrasarkanie stari (IR) ir dabiski un droši stari. Tie rodas visos siltos objektos, organismos, ieskaitot cilvēku. Lielākais IR avots ir saule. Mēs dzīvojam IR vidē, mūsu ķermenis saņem un nosūta tos. Starp enerģijas spektru, kas sasniedz mūs no saules, IR stari ir visdrošākie un labākie. To ietekme uz cilvēka organismu ir unikāla un īpaši labvēlīga. Šī infrasarkanā izstarojuma daļa atbilst paša cilvēka ķermeņa izstarojumam ar maksimālo garumu 10 mikrometri.
  Tālie infrasarkanie stari ir pilnīgi droši, nav nekāda sakara ne ar ultravioletajiem stariem, vai citu starojumu ar negatīvu ietekmi.
  Tā kā šie stari spēj iespiesties ķermenī, lai sasildītu to, tas aktivizē ūdens molekulas šūnās, stimulējot enzīma sintēzes procesu. To var veiksmīgi izmantot farmācijā un terapijā, ārstējot dažāda veida hroniskas sāpes, iekaisumus, muskuļus, vāju imūnsistēmu.
  NASA pētījumi ir pierādījuši, ka infrasarkano staru stimulēšana ir labākā metode, lai saglabātu astronautu asinsvadus stabilus ilgākam kosmiskajam lidojumam.

   

  Kas ir anjoni?

  Anjoni - negatīvi lādēts gaisa daļiņas atoms.

  Anjoni ir molekulas bez smaržas un garšas, kas tiek ieelpotas mūsu elpošanas sistēmā. Mēs uzņemam enerģijas pieplūdumu, kur gaiss ir bagātīgs ar anjonu, jo tie ir zināmi kā gaisa vitamīni. Liela anjonu koncentrācija ir dabā, kalnos, mežos, pie ūdenskritumiem un pludmalēs.
  Gandrīz pusgadsimtu eksperti pēta attiecības starp veselību un anjoniem. Viņi visi ir vienisprātis, ka mūsu veselību ietekmē kvalitatīvi un kvantitavī joni vidē. A.D Moore (University of Michigan profesors), pasaulslavenais jonu pētnieks, saka, ka anjonu daudzums gaisā pozitīvi ietekmē cilvēka organismu un veicina pacientu ārstēšanu. Tātad, zinātnieki piekrīt, ka anjoni ir nepieciešami labas veselības uzturēšanai un labākais anjonu avots ir tālie infrasarkanie stari. Starp daudzajiem joniem, kas pastāvīgi ir gaisā, anjoni ir vieni no visaktīvākajiem. Ja ir pietiekams negatīvo jonu daudzums, asinīs atjaunojas kalcija daudzums, kauli kļūst stiprāki. Uzlabojas cilvēka psihiskais stāvoklis, normalizējas miegs, joni nomierina sāpes, normalizējas asinsspiediens.

  Kas ir jaunās paaudzes Gentle day® higiēniskās paketes?

  Gentle Day® augstākās kvalitātes paketes ar anjonu joslu spēj samazināt 85% no amonjaka smakas un iznīcina 99,9% no Staphylococcus aureus baktērijām. Anjonu josliņas mērķis ir novērst nepatīkamo smaku un baktēriju augšanu, kas var izraisīt ādas kairinājumu vai reproduktīvās sistēmas slimības. Dermatoloģiski pētījumi parādīja, ka Gentle Day® paketes nekairina ādu. Ekoloģiskais sertifikāts Oek-Tex® un Made for Helath® garantē, ka Gentle Day®produkti ir ekoloģiski un bez ķīmiskām vielām. Pētījumi liecina, ka produkti nesatur kaitīgas vielas, piemēram, hloru, formaldehīdu, acetonu, benzolu, smago metālu, fenoli, pesticīdus un fungicīdus un citas kaitīgas vielas, kuras var uzkrāties cilvēka organismā. Gentle Day® produkti tiek ražoti saudzējot dabu.

  Visos šajos pētījumos un sertifikātos ir uzskaitītas produktu lieliskās īpašības. Visas paketes un ieliktnīši ir elpojoši, ar kokvilnas virsmu, un paketes menstruācijām ar ļoti augstu uzsūkšanas spēju - tās absorbē līdz 5 reizes vairāk nekā parastās paketes, turklāt paketes virsma paliek sausa, un tas dod īpašu komfortu.


  Rūpējieties par savu veselību un jūtaties ērti!