• Gentle Day®  Far-IR Anjona ECO higiēniskie ikdienas ieliktnīši

  Gentle Day® higiēniskajiem ieliktnīšiem ar tālu infrasarkano staru (IR) un anjonu josliņu ir piešķirts izgudrojuma patents (patenta numurs: 200510076755 norādīts uz iepakojuma).

  • Ekoloģiskas, sertificētas ar Oeko-Tex® 100 ekoloģisko sertifikātu (Nr. 2011LK0006), atbilst ekoloģiskajām prasībām produktiem ar tiešu ādas kontaktu.
  • Ieliktnīši lietošanai katru dienu, pie nelieliem izdalījumiem.
  • Kokvilnas virsma nekairina ādu, var lietot katru dienu.
  • Gaisa caurlaidība nodrošina svaigumu.
  • Iepakojumam divi izmēri: 30 gabali un ceļojuma - 15 gb.


   

  Augstas kvalitātes Gentle Day® ieliktnīši ar anjonu joslu: ražošanā neizmanto kaitīgas un alerģiskas vielas, pesticīdus, hlora balinātāju, smaržas, vai ķīmiskas vielas kuras var izraisīt ādas kairinājumu. Ādai draudzīgs pH. Gentle Day® ieliktņi ir ekoloģiski, dod svaiguma sajūtu un komfortu, ļauj ādai elpot. Testa rezultāti liecina, ka Gentle Day® ieliktnīši ar anjonu joslu var samazināt 85% no amonjaka smakas un nogalina 99,9% no Staphylococcus aureus baktēriju. Unikāls noslēgts iepakojums, atsevišķi iesaiņoti ieliktnīši, aizsargā pret mitrumu un mikroorganismiem.

  Ikdienas ieliktnīša slāņi

  Sieviešu komentāri par Gentle Day® higiēniskajiem ieliktnīšiem:
  - Ļoti ērti, ka katrs ieliktnītis ir iepakots atsevišķi, jo varu paņemt pa vienam līdzi somiņā,
  - mēģinot šos ieliktnīšus, es sapratu, ka pat plānākie ieliktnīši nesniedz šādu komfortu, piemēram, šis - mīkstais kokvilnas ieliktnītis nekairina ādu, ir ļoti elpojošs, padarot ādu neskartu pat karstākajā vasaras dienās,
  - visi mani iepriekš pārbaudītie ieliktnīši galu galā sāk kairināt ādu, lietojot Gentle Day® ādas kairinājumu neesmu izjutusi ne reizi,
  - man ir svarīgi zināt, ka produktiem, kurus es izmantoju, nav negatīvas ietekmes uz manu veselību, tāpēc es izvēlos ekoloģiski sertificēto Gentle Day® higiēnisko produkciju.

   


  ISO 9001:2008 Kvalitātes vadības sistēmas standarts. Tas nodrošina nemainīgu produktu kvalitāti.
  ISO 14001:2004 Vides vadības sistēmas standarts. Galvenais mērķis šim standartam - veicināt vides aizsardzību un piesārņojuma novēršanu,
  produkti tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, ievērojot stingrus valsts veselības aizsardzības standartus GB15979-2002.
  Gentle Day®  Far-IR Anjonu higiēniskās paketes atbilst Lietuvas higiēniskajam normatīvam HN 64-1:2001.
  Mikrobioloģiskās pārbaudes protokols. M 5783 (M 14468 - M 14471).
  Gentle Day higiēniskie ieliktnīši nav medicīnas ierīce vai zāles.