• Gentle Day® Far-IR Anjona ECO higiēniskie ikdienas ieliktnīši ar lielāku absorbētspēju

  Gentle Day® higiēniskajiem ieliktnīšiem ar tālo infrasarkano staru (IR) un anjona joslu ir piešķirts izgudrojuma patents (patenta numurs: 200510076755 norādīts uz iepakojuma).

  • Ekoloģiski, sertificēti ar Oeko-Tex® 100 ekoloģisko sertifikātu (Nr. 2011LK0006), atbilst visām ekoloģiskajām prasībām produktiem, kas nonāk saskarē ar ādu.
  • Plāni ikdienas ieliktņīši ar absorbējošu hidrogēla slāni.
  • Izmantošanai nelielu menstruāciju laikā, kā arī cikla pirmajās un pēdējās dienās.
  • Izmantojami katru dienu, maksts iekaisuma un lielu izdalījumu gadījumā.
  • Kokvilnas virsma nekairina ādu, izmantojot tos katru dienu.
  • Gaisa caurlaidība nodrošina svaigumu.

  Augstas kvalitātes Gentle Day® ieliktnīšu ar anjonu joslu ražošanā netiek izmantotas kaitīgas vai alerģiskas vielas, hlora balinātājs, smaržas, vai ķīmiskas vielas, kuras var izraisīt ādas kairinājumu. Ādai draudzīgs pH. Gentle Day® ieliktnīši ir ekoloģiski, dod svaiguma sajūtu un komfortu, ļauj ādai elpot. Testa rezultāti liecina, ka Gentle Day® ieliktnīši ar anjonu joslu var samazināt 85% no amonjaka smakas un nogalina 99,9% no Staphylococcus aureus baktērijām. Unikāls noslēgts iepakojums, atsevišķi iesaiņots katrs ieliktnītis, aizsargā pret mitrumu un mikroorganismiem.

  Ieliktnīšu slāņi

  Sieviešu komentāri par Gentle Day® higiēniskajiem absorbējošiem ieliktnīšiem:
  - Es izmantoju ieliktnīšus menstruāciju pēdējās dienās. Tas ir ļoti ērti, jo nav nepieciešams lietot paketi, un šim ieliktnītim ir pietiekama uzsūkt spēja.
  - Man menstruācijas ir ļoti vieglas, tāpēc paketes nav nepieciešamas, savukārt parastie ieliktņi neabsorbē, bet šie ir tieši laikā. Es mīlu šos ieliktnīšus.
  - man ir kontracepcijas spirāle un līdz ar to vājas menstruācijas. Mans ginekologs ieteica absorbējošos ieliktnīšus. Ar viņiem Es jūtos ļoti ērti un atsvaidzinoši,
  - ikdienas ieliktnīši man bija par mazu, šie ir lielāki un der lieliski,
  - kad man bija vaginālais iekaisums es lietoju šos ieliktnīšus, nejutu nepatīkamu aromātu, jutos lieliski un turpinu lietot līdz šim.
   


   

   


  ISO 9001:2008 Kvalitātes vadības sistēmas standarts. Tas nodrošina nemainīgu produktu kvalitāti.
  ISO 14001:2004 Vides vadības sistēmas standarts. Galvenais mērķis šim standartam - veicināt vides aizsardzību un piesārņojuma novēršanu,
  produkti tiek izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, ievērojot stingrus valsts veselības aizsardzības standartus GB15979-2002.
  ® Gentle Day Far-IR Anjonu higiēniskās paketes atbilst Lietuvas higiēniskajam normatīvam HN 64-1:2001.
  Mikrobioloģiskās pārbaudes protokols. M 5783 (M 14468 - M 14471).
  Gentle Day higiēniskie ieliktnīši nav medicīnas ierīce vai zāles.