• Kas mūs pamudināja ieviest jauninājumu? Lielākā daļa piedāvāto produktu tirgū ir zemas kvalitātes, lai samazinātu ražošanas izmaksas, bieži upurējot kvalitāti un pievēršot mazāku uzmanību uz produktu drošību un komfortu.

  Mēs uzskatām, ka sievietei rūpēs par savu veselību un komfortu, jābūt iespējai izvēlēties. Visi Gentle Day® produkti tiek izstrādāti un ražoti, rūpīgi izvēloties materiālus, atkarībā no to kvalitātes un lietderības cilvēka organismam. Pārpildītajā higiēnas produktus tirgū Gentle Day® atšķiras ar inovāciju un patiesām rūpēm par sieviešu veselību.

  Īpašās higiēniskās paketes Gentle Day®?

  Gentle Day® ir ekoloģiskas, ar patentu par izgudrojumu paketēm ar anjona josliņu. Mēs garantējam augstu kvalitāti produktiem, kas apstiprināti ar pētniecību un sertifikātiem.

  Parastās paketes bieži kairina ādu, to sastāvs ir ne vienmēr norādīts, tāpēc nav skaidrs, kādas ķīmiskās vielas var izdalīties un uzkrāties organismā, kad jūs lietojat tās. Citas ekoloģiski sertificētās kokvilnas paketes absorbē nedaudz, tās ir bieži jāmaina, tāpēc tādas paketes var valkāt tikai tās sievietes, kuru menstruācijas nav bagātīgas.
  Gentle Day ® higiēniskās paketes ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, nekaitīgas, ādai draudzīgs pH. Gentle Day ® higiēniskās paketes sertificētas ar ekoloģisko Oeko-Tex ® 100 sertifikātu. Ekoloģiskie testi veikti Aitex institūtā Spānijā, kur pārbaudīts, ka paketes atbilst visām ekoloģiskajām prasībām - produktiem, kas nonāk saskarē ar ādu. Testēšana nosaka koncentrāciju kaitīgām vielām, ko bieži vien var atrast tekstilizstrādājumu, celulozes produktiem, un laika gaitā šīs vielas uzkrājas cilvēka organismā, un var izraisīt alerģiju vai pat vēža mutācijas.
  Katrs Gentle Day ® paketes slānis ir veidoti tā, lai uzlabotu to funkcijas menstruāciju laikā, vai arī ikdienas lietošanai. Kokvilnas ieliktnīši, lietojot katru dienu, nekairina ādu, tā pat arī menstruācijas paketes, jo virsējais slānis ātri uzsūc šķidrumu un paliek sauss, hidrogēla slānis lieliski uzsūc mitrumu pārveidojot to gēlā. Izcila absorbcijas - tās var absorbēt līdz pat 5 reizes vairāk nekā parastās paketes. Paketēm papilddrošība – sānu sieniņas, lieliska aizsardzība pret noplūdēm. Bāzes slānis ar gaisu caurlaidīgām mikroporām, un nekaitīga, pārtikā izmantojama līme nenosprosto mikroporas. Tāpēc karstākajās vasaras dienās, sieviete jūtas svaigaun āda nesust. Bez tam, šīm paketēm ir anjona josliņa, par ko vajadzētu pateikt jums mazliet vairāk.


  Gentle Day ieliktnīšiem un paketēm ir piešķirts ļoti augstas kvalitātes sertifikāts
  - MADE FOR HEALTH.

  Kam paredzēts sertifikāts Made for health?
  Sertifikāts paredzēts ķīmiskās drošības sertifikācijai un bioloģiskajai novērtēšanai medicīnisko tektilizstrādājumu nozarē.
  Sertificē produktus no tekstilmateriāliem, kurus izmanto veselības aprūpes nozarē. Šī zīme nodrošina ka produkts ir drošs no ķīmiskām vielām saskaņā ar REACH regulu. 

  Kāpēc ar Gentle Day® produktiem pazūd diskomforts un nemanāms nepatīkamais aromāts?
  Dēļ šīs dzeltenās anjonu josliņas ir piešķirts patents par izgudrojumu. Anjona joslas ražošanā integrētas turmalīna kristālu daļiņas. Turmalīna kristāls, ko sauc arī par "elektrisko akmeni”, tam ir antibakteriālas un imunitāti veicinošas īpašības. Tāpēc menstruāciju laikā tiek aizsargāta āda, neaizkavē brūču sadzīšanu (piemēram, pēc dzemdībām, vai ginekoloģiskām operācijām). Gentle Day ® paketē iestrādātā anjona josla novēršs aromātu un nomāc baktēriju vairošanos paketē. 

  Velkoša sajūta, ādas apsārtums, izsitumi, var novērs arī sāpes iegurnī. Gentle Day ® higiēniskām paketēm ir izcila gaisa caurlaidība. Paketes virsma paliek sausa, bet anjona josla kavē mikroorganismu vairošanos paketes iekšpusē, līdz ar to tām ir arī antibakteriāla iedarbība.


  Izmantojot augsto tehnoloģiju, turmalīna kristāls tiek izmantots dzeltenajā josliņā Gentle Day ®, kam ir spēja radīt infrasarkano staru (siltuma) un anjonu (negatīvos skābekļa jonus) ar ķermeņa siltuma koeficientu, mitrumu un spiedienu vai berzi. Tālie infrasarkanie stari - ir guvuši popularitāti dabas veselības aprūpē un fizioterapijē. Anjons ir novērtēts kā "gaisa vitamīns". Negatīvie joni aptur baktēriju augšanu. Anjona daudzums josliņā ir 6000 cm ³.

  2012. gada jūnijā Viļņas Universitātes slimnīcā tika veikts dermatoloģiskais tests, kurā 30 sievietes izmēģināja Gentle Day ® higiēniskās paketes un ieliktnīšus. Šis pētījums atklāja, ka:
  • 100 % sieviešu nav bijis ādas kairinājums: izsitumi, ādas apsārtums, karšana, sušana, nieze.
  • 100 % sieviešu nejuta nepatīkamo aromātu.
  • 70 % sieviešu atzina ka sliktais aromāts tiek neitralizēts
  • 98 % sieviešu atzinušas ka Gentle Day ® paketes ir daudz ekonomiskās kā citu brendu
  • 100 % sieviešu atzinušas par ļoti komfortablām
   

  Anjona josla nomāc smaku un baktēriju augšanu paketē, tāpēc tas dod svaigumu un komfortu, kā arī aizsargā sievietes reproduktīvo sistēmu un intīmo ādu no slimībām, ko izraisa baktērijas, kuras vairojas higiēniskajās paketēs. 

  Sabalansēts pH. Veselas ādas pH ir diapazonā no 4,5 līdz 6,0. Tas nozīmē, ka veselas ādas vide ir nedaudz skāba. Skāba vide viegli cīnās ar baktērijām un sēnītēm. pH var mainīties sakarā ar hormonālo nelīdzsvarotību, stresu, bet visbiežāk pH izmaina ārējie faktori. Ķīmiskās vielas sagrauj pH, kas rada niezi, sāpes, arī pat infekciju. Jūsu drošībai un ērtībai visiem Gentle Day ® produktiem ir sabalansēts pH, tāpēc tie ir piemēroti arī jutīgai ādai.

  Ikdienas ieliktnīšu virsma ir no kokvilnas, kura nesatur hloru, dioksīnus, smaržvielas un citas ķīmiskas vielas. Kas pasargā no ādas kairinājuma, ko izraisa dažādas ķimikālijas. Kokvilna bioloģiski sadalās. Dienas paketēm un nakts paketēm virsma sastāv no mīksta neausta auduma, kam ir hidrofobas īpašības - šķidrumu absorbē ātri, virsmu atstājot sausu, tāpēc nekairina ādu.

  Pārbaudītas un sertificētas ar Oeko-Tex ® 100 ekoloģisko sertifikātu. Saskaņā ar šo standartu pārbauda tekstilizstrādājumus tiešā saskarē ar ādu, ekoloģiskos rādītājiem, lai nesaturētu smago metālu, formaldehīdu, pesticīdi, fungicīdi, ftalāti, aromātiskie amīni, fenoli un citiem kaitīgiem piemaisījumiem. Šīs ķīmiskās vielas uzkrājas organismā, un galu galā var izraisīt alerģijas, kaitējumu reproduktīvo sistēmu, izraisa mutācijas, iedzimtus defektus un vēzi. Mitrās salvetes un intīmās tīrīšanas nesatur parabēnus, nātrija laurilsulfāts (SLES), krāsvielas, sārmu vai ziepes.

  Augstas absorbācijas līmenis, absorbē līdz pat piecas reizes vairāk nekā parastās paketes. Papildus aizsardzība, sānu sieniņas, novērš noplūdes iespējamību. Mīksta neausta šķiedru virsma ātri absorbē šķidrumu un paliek sausa.

  Vides sertifikāts ISO 14001 apliecina, ka produkti ir ražoti dabas resursu saglabāšanu, samazinot kaitīgo ietekmi uz vidi, efektīvāka pārvaldība, ražošanas un transporta procesu un izejvielām.

  Elpojošs bāze ir izgatavots no plānas plēves, kas laiž cauri gaisu, to iegūst no sasmalcināta kalcija karbonāta. Tāpēc āda, nesakarst pat vasara karstākajās dienās. Netoksiska, pārtikā izmantojama līme uzklāta uz bāzes, tāpēc poras nav aizsprostotas.

  Dabīgas sastāvdaļas. Intīmās mazgāšanas līdzeklis ir izgatavots no 99 procentiem dabiskas izcelsmes sastāvdaļām. Higiēniskās paketes ir izgatavotas no kokvilnas un tīra papīra bez hlora. Salvetes intīmai higiēnai izgatavotas no dabīgas bambusa šķiedras.

  Paketes ir ļoti ekonomiskas, salīdzinot ar parastajām un citām ekoloģiskajām paketēm. Dēļ augstās uzsūkšanas un antibakteriālās funkcijas, daudzas sievietes ievērojušas, ka Gentle Day ® paketes jāmaina retāk. Parasti ekoloģiskajām paketēm raksturīga zema absorbēt spēja, tāpēc paketes ir jāmaina ļoti bieži.

  Higiēniskās paketes un ieliktnīši un mitrās salvetes ir ekoloģiski, sertificēti ar Oeko-Tex ® 100 sertifikātu (Nr. 2011LK0006), apstiprinot, ka produkti atbilst ekoloģiskajām prasībām, produktiem ar tiešu ādas kontaktu. Oeko-Tex ® Standard 100 ir visā pasaulē atzīta vides standarts, ko izstrādājis Austrijas Tekstila institūta (Otis) un Vācijas pētniecības institūta Hohenstein.

  Absorbcijas tests

  Gentle Day ® paketēm ir ļoti augsta uzsūkšanas spēja. Lielākā daļa parasto pakešu uzņem apmēram 15-30 ml šķidruma, bet virsma paliek mitra, kas ir par iemeslu ādas kairinājumam. Gentle Day ® paketes absorbē 120-150 ml šķidruma un virsma paliek sausa. To var pārbaudīt ar absorbācijas testa palīdzību. Gentle Day ® paketē lejam 100ml, bet parastajā - tikai 20ml ūdens. Rezultāts: Gentle Day ® absorbē visu šķidrumu, un virsma paliek sausa, bet parastās paketes virsma absorbējot 20ml un ir slapja.
   


  Izgudrojuma patents, kvalitātes sertifikātu ISO 9001, vides sertifikātu ISO 14001 un Eco-zīmel ir norādīti uz iepakojuma, lai sievietēm ir garantija, ka viņas izmanto ļoti labas kvalitātes un sertificētus produktus.


  Gentle Day ® higiēniskās paketes ar anjonu joslu var iegādāties:
  Lielveikali „SKY”, universālveikals „STOCKMANN”, aptieku tīkls „Latvijas Aptiekas”, veikali "Prisma", veikali „cenuklubs.lv”, Veselības Centra 4- Medicīnas preču veikals, Rīgas Dzemdību nams „Māmiņas veikals”, veikals „Pelnrušķīte”, veikals „Pirkumiņš”, „Maxima” XX un XXX veikalos,
  kā arī citās Latvijas pilsētu aptiekās un veikalos, raksti mums info@gentleday.lv mēs pateiksim Tev tuvāko.